| Parameter Name | Specific Specification |
|---|---|
| Product Type | Plasma Generator |
| Product Model | DF-351A |
| Input Voltage | AC 100-240V |
| Working Current | <2mA (Less than 2 milliamps) |
| Output High Voltage | ±2.5±1.0kV (Kilovolts) |
| Negative Ion Concentration | 20*10⁶ (pcs/cm³) |
| Shell Size | 14*10*24MM (Length × Width × Height) |
| Relevant Certifications | CQC, TUV |