| Parameter Name | Specific Specification |
|---|---|
| Product Type | Ozone Generator |
| Product Model | OIF-212 (Ceramic Plate) |
| Input Voltage | DC 12V |
| Working Current | <200mA (Less than 200 milliamps) |
| Power Consumption | ≤5W (Max 5 watts) |
| Ozone Output | 300mg/h (Milligrams per hour) |
| Shell Size | 42*25*21MM (Length × Width × Height) |
| Relevant Certifications |