| Parameter Name | Specific Specification |
|---|---|
| Product Type | Plasma Generator |
| Product Model | EF-212S |
| Input Voltage | DC 12V |
| Working Current | <20mA (Less than 20 milliamps) |
| Power Consumption | ≤1W (Less than or equal to 1 Watt) |
| Plasma Concentration | 20×10⁶ (pcs/cm³) |
| Shell Size | 62×37.6×15MM (Length × Width × Height) |
| Relevant Certifications |