| Parameter Name | Specific Specification |
|---|---|
| Product Type | Plasma Generator |
| Product Model | SHV-212 |
| Input Voltage | DC 12V |
| Working Current | <200mA (Less than 200 milliamps) |
| Power Consumption | ≤5W (Less than or equal to 5 Watts) |
| Plasma Concentration | ±38×10⁶ (pcs/cm³) |
| Shell Size | 42×25×21MM (Length × Width × Height) |
| Relevant Certifications | CQC |